CZERNY DESIGN | O NAS
CZERNY DESIGN - autorska pracownia projektowania wnętrz i form użytkowych, Warszawa.
projektowanie wnętrz warszawa architekt interior design podzielić m2 pokój dziecka
7
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-7,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.1,menu-animation-underline,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive

Autorska pracownia architektury

Na rynku architektonicznym działamy od 2010 roku. W latach 2012 – 2017 współtworzyliśmy pracownię 3XA. Od sierpnia 2017 roku Ewa Czerny razem z zespołem projektowym w Warszawie funkcjonuje niezależnie pod marką CZERNY DESIGN.

Pracownia specjalizuje się w projektowaniu wnętrz mieszkalnych, komercyjnych, biurowych jak i form użytkowych. Ponadto posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie projektów budowlanych i wykonawczych obiektów kubaturowych, co pozwala nam spojrzeć na projekt w szerszym kontekście. Mamy na swoim koncie wiele realizacji, które zostały wyróżnione nagrodami oraz są tematem międzynarodowych publikacji.

Ewa Czerny jest również prowadzącą program poradnikowy „Podzielić M2” emitowany na antenie kanału telewizyjnego DOMO+, gdzie projektuje i realizuje wnętrza pokoi dziecięcych.

NAGRODY i PUBLIKACJE  // strona w przygotowaniu //